Telefon: 733 066 199E-mail: info@krainamarzen.edu.pl

 

 Jolanta Iwaniak

Pani Jolanta Iwaniak

Grupa "Czarodzieje"

 

Jolanta Iwaniak-ukończyła studia licencjackie z pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej, a także studia magisterskie z pedagogiki terapeutycznej z rehabilitacją. Rozwija swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w różnego typu szkoleniach. Jest osobą pogodną i pozytywnie nastawioną do ludzi. Praca z dziećmi daje jej wiele radości i satysfakcji. Jest w stosunku do nich przyjazna i życzliwa, ale też konsekwentna. Dla swoich wychowanków stara się być wsparciem w zdobywaniu samodzielności i poznawaniu świata. Dużą uwagę przywiązuje do dbania o bezpieczeństwo dzieci oraz indywidualne podejście do każdego z nich. W swojej pracy kieruje się zasadą: opiekuj się dziećmi tak, jak chciałbyś, żeby ktoś zajmował się twoimi. Prywatnie jestem mamą 2- letniej córeczki. Wolny czas lubi spędzać aktywnie na świeżym powietrzu, a także udzielając korepetycji z matematyki.

 

Konsultacje: wtorek, czwartek 8.30-9.00

 

 Magdalena Szaron 2018

Magdalena Szaron - dyrektor

Grupa "Mali Czarodzieje"

Posiadam wykształcenie pedagogiczne z zakresu wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej oraz pedagogiki opiekuńczo - wychowawczej. Praca zawodowa sprawia mi ogromną radość, a uśmiech dzieci dodaje skrzydeł. Prywatnie jestem osobą pogodną, łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi, odpowiedzialną oraz kompetentną. Jako dyrektor jestem wymagająca w stosunku do siebie i zadań jakie stawiam przed sobą. Staram się, aby

placówka prowadzona przeze mnie była miejscem do którego dzieci przychodzą chętnie, a rodzice są zadowoleni z efektów opiekuńczych, wychowawczych oraz dydaktycznych.